Deprecated: Non-static method modImieninyHelper::getImieniny() should not be called statically in /poniec/modules/mod_imieniny/mod_imieniny.php on line 28
19 maja 2024 Imieniny obchodzą Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /poniec/plugins/content/gadgets/gadgets.php on line 18
leftPo raz 18-sty LKL "KROKUS" Leszno brał udział w tradycyjnych zawodach lekkoatletycznych niemiecko-polskich, w których udział wzięło ponad 700-set zawodników z Polski i Niemiec.

W ekipie klubu LKL „KROKUS” startowali zawodnicy Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żytowiecku : Bartosz Hasiński, Wiktor i Adam Juskowiak.

W kategorii młodzików bardzo dobrze zaprezentował się Bartosz Hasiński w skoku w dal zajął 5 miejsce z rekordem życiowym 5.01 m zabrakło mu tylko 4 cm do brązowego medalu. W biegu na 60 m uplasował się na 8 miejscu z czasem 8.29 co także jest jego nowym rekordem życiowym.

Adam Juskowiak w biegu na 800 m, zajął miejsce 9 w kat młodzików, a Wiktor Juskowiak w kat dzieci starszych zajął 8 miejsce na tym samym dystansie.

Tegoroczny pierwszy start uczniów z Żytowiecka należy udać za udany.